قوانين و مقررات در کانون مهندسین بابلسر
کاربر گرامی جهت استفاده ی درست از مطالب به صورت اصولی و صحیح موارد زیر را ملاحظه نمایید .
کانون مهندسین مرکز ارائه ی خدمات به مهندسین عضو می باشد . کانون مهندسین با هدف ارزشمند رضایت اعضا و ایجاد اطمینان از عضویت تمام تلاش خود را جهت تامین این مهم به کار بسته است .

قوانین و مقررات عمومی


کانون مهندسین با رعایت اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران ، حامی حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است ، کاربر نیز با رعایت قوانین مرتبط با خود امکان ایجاد فضایی جهت استفاده از امکانات را تامین می نماید .

تعریف کاربر:

کاربر به شخصی اطلاق می گردد که با اطلاعات ثبت شده در قسمت عضویت سایت در قسمت کاربران عضو و اطلاعات خود را صحیح و حقیقی اعلام می نماید و توسط اطلاعات ذکر شده اقدام به ثبت نام در کانون مهندسین می نماید .

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات کانون مهندسین استفاده می‏‌کنید، ثبت نام اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به کانون مهندسین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کانون مهندسین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد کانون مهندسین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کانون مهندسین را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که 500054205055 تنها شماره‌ای است که کانون مهندسین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کانون مهندسین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کانون مهندسین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@kmbco.ir اطلاع دهید. همچنین 500054205055 ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش کانون مهندسین را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

حفظ حریم شخصی کاربر یا مشتری

کانون مهندسین تمامی اطلاعات شخصی کاربران را به صورت کاملا محرمانه حفظ و نگه داری می نماید و متعهد است که در حد توان از حریم خصوصی کاربران خود محافظت نماید و با این هدف از جدید ترین و به روز ترین تکنولوژی برای این امر استفاده می نماید . همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کانون مهندسین ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کانون مهندسین جزئی از اموال کانون مهندسین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کانون مهندسین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کانون مهندسین محفوظ می‏‌دارد. پرداخت : – هزینه های پرداختی فقط می بایست به شماره حساب اعلامی و یا درگاه پرداخت آنلاین در سایت واریز گردد و ما مسئول اشتباهات رخ داده شده توسط کاربران نیستیم .در صورت هرگونه پرداخت و تایید از طرف کاربر ، وجه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد .

روش‌های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران کانون مهندسین می ‌توانند در هنگام ثبت نام، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت در سایت کانون مهندسین و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت کانون مهندسین می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
  • 1- شماره 16 رقمی کارت این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
  • 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید
  • 3- کد CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است
  • 4- تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.